Miks tasub valida John Deere?

Miks valida John Deere?

Kas vajate võimast, töökindlat ja mugavalt käsitsetavat muruniidukit? Sellisel juhul on John Deere täpselt teie jaoks mõeldud.

Meil John Deere’is on väga lihtne eesmärk. Meie eesmärk on pakkuda teile parimaid võimalikke murutraktoreid ja lükatavaid muruniidukeid, mis sobivad teie aiale ja vastavad täpselt teie vajadustele. Laitmatu niitmiskogemuse saavutamiseks on kasutatud järeleproovitud ja testitud tipptehnoloogiat ning John Deere’i suurtest traktoritest pärinevaid uuenduslikke tehnilisi lahendusi. Meie muruniidukitega muutub aiahooldus tõeliselt nauditavaks.

Laienda kõikAhenda kõik

Tahaksin haljast ja lopsakat muru!

Muru korrapärane niitmine on üks parimaid viise selle tiheda ja jõudsa kasvu tagamiseks. John Deere’i muruniiduk lõikab muru ühtlaselt ja puhtalt, aidates seda kaitsta haiguste eest.

Aga mul pole niitmiseks eriti aega.

See on veel üks põhjus, miks valida John Deere: istuge peale, käivitage masin ja hakake niitma – midagi lihtsamat on raske ette kujutada. Võimsa ja töökindla masinaga saab töö tehtud kiiresti ja tõhusalt.

Kas peaksin oma muru väetama?

Elujõuline muru vajab toitaineid. John Deere’i multšiv muruniiduk pakub looduslikku ja keskkonnasõbralikku väetamist, hekseldades niidetud rohu peeneks ja puistates tagasi murule.

Kas John Deere’i masinate käsitsemine on lihtne?

Muidugi! Meie murutraktoritele kehtivad samad põhimõtted, mida kasutame oma põllutraktorite puhul. Juhi mugavus saavutatakse lihtsa ja loogilise disainiga, mille juurde kuulub näiteks kasutajasõbralik armatuurlaud ja elektrooniline kiiruse juhtimine. Ka meie lükatavate muruniidukite käsitsemine on lihtne – neil on mugavad juhikud ja ergonoomiline disain.

Ohutus on minu jaoks väga oluline.

Me oleme samal arvamusel. John Deere’is peitub ohutus nähtamatutes pisiasjades. Näiteks kui lahkute istmelt, seiskub mootor automaatselt. Enamikul mudelitel peatuvad lõiketerad tagurdamise ajaks.

Kas murutraktor on mõeldud ainult suveks?

Mitte tingimata! John Deere’i masinaid saab kasutada aastaringselt. Vastava lisavarustusega saate koristada sügisel lehti ja talvel lund.

Muru niitmine peaks olema lõbus!

Hüpake peale! Meie murutraktorite suured ja mugavad istmed ning silmapaistev manööverdusvõime hakkavad teile kohe meeldima. Ka meie võimsad ja tõhusad lükatavad muruniidukid ei valmista pettumust. John Deere on mugavuse viimane sõna, tehes niitmise jälle nauditavaks!

Vajan usaldusväärset partnerit.

Pole probleemi. Leiate hooldustöödeks alati lähedalt mõne John Deere’i esinduse.