Miks kasutada multšimist?

Saadaval enamikul ettevõtte John Deere niidukitel. Lisavarustusse kuuluv multšimiskomplekt sobib peaaegu kõigile muruniidukitele

Saadaval enamikul ettevõtte John Deere niidukitel.

Spetsiaalsed terad purustavad niitmisjäägid piisavalt väikeseks, misjärel need maapinnale pudenevad

Saate muru kiiremini niidetud!

Kas soovite kolmandiku võrra kiiremini sama head kvaliteeti? Tänu spetsiaalsetele teradele ja sügavale niidukorpusele purustab ettevõtte John Deere multšimisfunktsiooniga niiduk niitmisjäägid piisavalt väikeseks, misjärel need maapinnale pudenevad. Murukogujat pole vaja tühjendada ja kunstlikke väetisi enam nii palju kasutada.

Loomulik headus. Lämmastikuküllased niitmisjäägid suunatakse murule loodusliku väetisena tagasi.

Loomulik headus

Lämmastikuküllased niitmisjäägid suunatakse murule loodusliku väetisena tagasi. Toitained ja niiskus jäävad murule alles ning kunstlike väetiste kasutust saab oluliselt vähendada. Looduslikud väetised, nagu niitmisjäägid, on hea viis hoida oma muru lopsaka ja tervena.

Veelgi rohkem täiustusi

Neli tera tükeldavad niitmisjäägid väikesteks osadeks. Neil jääkidel on mitu ülesannet.

  • Kuuma ilmaga on murujuured jahedas.
  • Niiskus püsib mullas
  • Umbrohukasv aeglustub
  • Muld on kaitstud minemauhtmise eest tugeva vihma ajal.
  • Kompostitud multšikiht toimib orgaanilise väetisena

Multšimine vähendab oluliselt teie töötunde ja aia sulgemist.

Kuidas multšimist alustada?

Muru ei tohi olla kasvanud liiga kõrgeks. Niitke kõrge muru pinnalt, kasutades hingedega kogumiskotti. Alustage multšimist järgmisest lõigust.

Kui muru on kasvanud liiga kõrgeks, näiteks pärast pühasid, korrake lõikust kogumiskotiga ja alustage multšimist mõni päev hiljem.

Miks teha kompromisse loodusliku kasvu arvelt?

Lisaks spetsiaalsete multšimistööriistadega JS-seeria niidukile pakume peaaegu kõikidele oma muruniidukitele multšimiskomplekte lisavarustusena.

Kui kasutate lisavarustusse kuuluva multšimiskomplektiga lükatavat muruniidukit, saate oma niiduki ümber ehitada koguriks. Eemaldage kork ja pange kogumiskott peale.