Miks kasutada multšimist?

Saadaval enamikul ettevõtte John Deere niidukitel. Lisavarustusse kuuluv multšimiskomplekt sobib peaaegu kõigile muruniidukitele
See on saadaval enamiku John Deere’i muruniidukitega.
Spetsiaalsed terad purustavad niitmisjäägid piisavalt väikeseks, misjärel need maapinnale pudenevad

Saage niitmisega kiiremini ühele poole!

Kas tahate sama kvaliteetset tulemust kolmandiku võrra kiiremini? Spetsiaalse ehitusega lõiketerade ja sügava niidukorpusega John Deere’i multšivad muruniidukid hekseldavad niidetud rohu piisavalt peeneks, et puistata see tagasi maapinnale. Kogumismahutit pole vaja tühjendada – ja ühtlasi pole vaja mingeid kunstväetisi.

Loomulik headus. Lämmastikuküllased niitmisjäägid suunatakse murule loodusliku väetisena tagasi.

Looduse vägi

Suure lämmastikusisaldusega rohujääkidest saab muru looduslik väetis. See ennetab toitainete ja niiskuse kadu ning vähendab kunstväetiste kasutamise vajadust. Looduslikud väetised, nt niitmisjäägid on hea moodus halja ja lopsaka muru saamiseks.

Palju häid omadusi

Neli lõiketera hekseldavad niidetud rohu peeneks. Peenestatud rohul on palju häid omadusi.

  • Kuuma ilmaga püsivad murujuured jahedas
  • Mullaniiskus ei aurustu
  • Umbrohukasv aeglustub
  • Muld on tugeva vihma ajal ärauhtumise eest kaitstud
  • Kompostitud multšikiht toimib orgaanilise väetisena

Multšimine vähendab märgatavalt teie tööaega ja aiajäätmete hulka.

Kuidas multšimist alustada?

Muru ei tohi olla liiga kõrge. Niitke kõrge rohi pealt ära, kasutades hingedega kogumiskotti. Alustage multšimist järgmisest käigust.

Kui muru on kasvanud liiga kõrgeks (näiteks pärast puhkusereisi), korrake niitmist kogumiskotiga ja alustage multšimist paari päeva pärast.

Miks teha kompromisse loodusliku kasvu arvelt?

Pakume multšimiskomplekte lisavarustusena peaaegu kõigile oma lükatavatele muruniidukitele ja JS-seerial on spetsiaalne multšimisvarustus.

Kui olete oma lükatavale muruniidukile paigaldanud lisavarustusena multšimiskomplekti, saate muruniidukit kasutada ka niidetud rohu kogumiseks. Selleks eemaldage kork ja paigaldage kogumiskott.